Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Milosrdný Samaritán, signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (1958), suchá jehla s monotypem/papír, 182 x 131 mm
09.11.2017 - 19:00
CZK 72,000.-
CZK 12,000.-
Auction: | Bohuslav Reynek 99+1 |
Date: | 09.11.2017 - 19:00 |
Location: | Kolowratský palác, Ovocný trh 6, Prague 1 |
Exhibition: | 19.10. - 09.11.2017 |